Zvaniet mums: +371 25600008

PRETSLĪDES ĶĒDES

Pretslīdes ķēdes pewag darbojas kā pilnvērtīgs mežizstrādes tehnikas, industriālās tehnikas, traktora tehnikas ķēžu piegādātājs. Darbs mežos un apvidū vienmēr ir izaicinājums. Cilvēkam un mašīnai ir jāpārvar daudz šķēršļu, jātiek galā ar negaidītām situācijām un vienlaikus jāaizsargā vide un grunts. Pewag ir īstais partneris šim centienam, jo mēs esam ņēmuši vērā jūsu vajadzības.

SIA Agrostor ir pewag oficiālais pārstāvis Latvijā. Pewag ir simtiem gadu pieredze ķēžu un to sastāvdaļu ražošanā. Kopš pirmās dokumentētās atsauces uz savu kalšanas iekārtu Brueckl 1479, pewag grupa kļuva par vienu no vadošajiem ķēdes ražotājiem visā pasaulē. Šodien tās panākumi ir balstīti uz labi izstrādātiem moderniem kvalitatīviem produktiem. Mūsdienīgi iespaidīga ķēdes ražošana Eiropā nodrošina šo augstas kvalitātes produktu daudzveidību.

 

Traktora pretslīdes ķēdes

Piemērots traktoru tehnikai un celtniecības tehnikai, kas paredzēti lietošanai vidēji līdz smagos apstākļos. Kalti vidējie āķi nodrošina augstu nodilumizturību
Pieejamas plašas bāzes riepām.

Meža tehnikas pretslīdes ķēdes

Asimetriski sakārtojot tapas ķēdes tīklā, pewag izstrādāja jaunas paaudzes mežsaimniecības ķēdes. Inovatīvais smaile palielina saķeri un stabilitāti. Augstas kvalitātes ķēde lieljaudas mežsaimniecības vajadzībām. Novatoriska asimetriska smaile. Labākā saķere un ideālas pašattīrīšanās funkcijas.

Meža tehnikas kāpurķēdes

Droša saķere un augstākais iespējamais meža aizsardzības līmenis. Jaunizstrādātie pewag bluetrack meža celiņi piedāvā tādas pašas izcilas produkta īpašības kā visiem pewag produktiem: augstākās kvalitātes, augsta līmeņa izturību. Lai izpildītu dažādas klientu prasības un ekspluatācijas apstākļus, pewag piedāvā vairākas produktu versijas.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums!

+371 25600008

Aizvērt